X1 18I BUSINESS ב.מ.וו

X1 18I BUSINESS ב.מ.וו

זהו למעשה רכב שטח קטן שובב שבמקרה הוא פרקטי וקל לחיות איתו. יחד עם זאת, הוא יעיל למדי וסיפק כביש מהיר של 29 mpg בבדיקות שלנו.

הטיפול חד והנסיעה מעודנת, בדיוק מה שאנו מצפים ממותג BMW.

לא רק שה-ב.מ.וו X1 18I BUSINESS למכירה מספק הנאה על הכביש, אזור ההטענה הגדול שלו מספק הרבה מקום למטען והמושבים האחוריים קלים לקיפול שטוח כדי לפנות מקום לפריטים מסורבלים יותר.

ב.מ.וו מוכרת גם את ה-X2 המסוגנן יותר, שאמנם הוא אפילו ספורטיבי יותר לנהיגה, אבל אנחנו חושבים שה-ב.מ.וו X1 מציע שילוב טוב יותר של כיף נהיגה ופרקטיות.

X1 18I BUSINESS ב.מ.וו
ב.מ.וו X1 18I

עוצמה לא מתפשרת – X1 18I BUSINESS ב.מ.וו

יש רק שילוב מנוע ותיבת הילוכים אחד עבור ה- ב.מ.וו X1 18I BUSINESS  2 ליטר ארבעה צילינדרים טורבו 228 כ"ס משיי המשודך לתיבת שמונה הילוכים אוטומטית. הטורבו ארבע מספק שפע של שפע כמו גם יעילות דלק טובה. הנעה קדמית היא סטנדרטית. מערכת ההנעה לכל הגלגלים האופציונלית מעדיפה את הגלגלים הקדמיים, אם כי עד 100 אחוז מתפוקת המנוע יכולה, לרגעים קצרים בתרחישי משיכה נמוכה, לזרום לאחור.

X1 18I BUSINESS ב.מ.וו
ב.מ.וו X1 18I

פנים ה-ב.מ.וו X1 למכירה מעוצב יפה עם חומרי פרימיום בעיקר. אבל תסתכל ותמצא עדויות לקיצוץ בעלויות.

דלת תא הכפפות דקיקה כמו קופסת אוכל מפלסטיק, והפח המסתתר מתחת למושב הקדמי, אמנם שימושי, אבל מרגיש כאילו ב.מ.וו קנתה אותו בכמויות גדולות ממכירת אש בחנות דולר. לתא הטייס יש פריסה ממוקדת נהג, המחזקת את האישיות הספורטיבית של ה-ב.מ.וו למכירה.

הצלחנו להכניס שבעה תיקי יד מאחורי השורה השנייה ו-19 בסך הכל כשהמושב האחורי מקופל.

מערכת המידע והבידור הסטנדרטית של ה-ב.מ.וו X1 למכירה היא אינטואיטיבית וקלה לתפעול תוך כדי תנועה אך אולי מעט מיושנת.

מערכת ה-iDrive בגודל 8.8 אינץ' מגיעה עם ניווט בלוח המחוונים, יכולת Apple CarPlay (אנדרואיד אוטו אינה מוצעת), קישוריות טלפון בלוטות' ושמע, רדיו לווייני SiriusXM, יציאת USB ומערכת שמע עם שבעה רמקולים. מערכת סאונד של Harman/Kardon עם 12 רמקולים היא אופציונלית.

כדי לשלוט בכל הדברים האלה, ב.מ.וו X1 18I BUSINESS  מספקת כפתור סיבובי בקונסולה המרכזית שמשתלב בנוחות מתחת לידו הימנית של הנהג. הבקר מוקף בכפתורי קיצור לטלפון, ניווט ופונקציות אחרות.

למעלה
דילוג לתוכן