ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה-בשיא רכב

שיא רכב-רכבי יוקרה BMW החדשה

ב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה. הדור האחרון של דגם שתי -דלתות הספורטיבי לסגמנט הבינוני הפרימיום מדגיש את פרופיל האופי הייחודי שלו, הן עם תפיסת רכב המתמקדת בדיוק בהנאת נהיגה דינמית והן בהבחנה ברורה בין הקופה לבין BMW 3 החדשה. זהו הפרק הבא במסורת קופה המעוצבת על ידי דגמי BMW אגדיים רבים. השקת השוק מאוקטובר 2020.

המכירות מתחילות בחמש גרסאות דגם; ב.מ.וו M440i xDrive קופה (צריכת דלק בשילוב 7.1 – 6.8 ליטר / 100 ק"מ [39.8 – 41.5 מגפ"ס); פליטת CO2 בשילוב: 163 – 155 גרם לקמ"ר) הופעת הבכורה בראש הטווח. ספינת הדגל הספורטיבית מונעת על ידי מנוע בנזין בשורה של 275 כ"ס / 374 כ"ס. הטווח כולל גם שני מנועי בנזין ארבעה צילינדרים ויחידת דיזל בעלת ארבעה צילינדרים. שני מנועי דיזל בת שישה צילינדרים יצטרפו להרכב במרץ 2021.
טכנולוגיה היברידית קלה עבור שישה צילינדרים במנוע הבנזין בתור וכל מנועי הדיזל מחדדת את תגובתם ומייעלת את היעילות. גנרטור המתנע 48 וולט מגביר את מנוע הבעירה בתוספת 8 כ"ס / 11 כ"ס. בכל מנועי הדיזל יש כעת מגדש טורבו דו-שלבי.
כל גרסאות הדגם עכשיו עם תיבת Steptronic סטנדרטית עם שמונה הילוכים. תיבת הילוכים Steptronic ספורט אופציונלית בת שמונה הילוכים עם פונקציית ספרינט חדשה לתמרוני תאוצה מיידיים ודינמיים. הנעה חכמה לכל הגלגלים של BMW xDrive זמינה לשתי גרסאות דגם החל מההשקה וארבע גרסאות ממרץ 2021.
לב.מ.וו סדרה 4 קופה החדשה יש אופי חד יותר מקודמתה. מבנה המרכב וטכנולוגיית השלדה המותאמים במיוחד מבטיחים תכונות ביצוע אופייניות. חבילה מותאמת של אלמנטים תומכים מגדילה את קשיחות הגוף. מרכז הכובד נמוך יותר בנתיב 21 מילימטרים, מסלול הסרן האחורי רחב יותר ב23- מילימטרים מאשר בסדאן 3 של BMW האחרונה. בניית מרכב ושלדה ממוזערת במשקל. חלוקת משקל של 50: 50 מאוזנת היטב. אופטימיזציה ממוקדת של אווירודינמיקה וצמצום ההרמה בציר האחורי.
בולמים הקשורים להרים עם כוונון מותאם כסטנדרט. מתלה M Sport אופציונלי עם הגדרה מוצקה אפילו יותר עבור בולמים, תושבות ומוטות נגד גלגלים, בתוספת תמוכות גוף נוספות והגה ספורט משתנה. ניתן להשיג גם כאופציות: מתלים M אדפטיביים עם בולמים בשליטה אלקטרונית, בלמי M ספורט עם מבחר קליפר בלמים כחולים או אדומים, דיפרנציאל M ספורט עם פונקציית נעילה משתנה לחלוטין בדיפרנציאל האחורי.
עיצוב גוף עצמאי נבדל בבירור מסדרת BMW החדשה 3 עם משטח נקי, חזית מרשימה ופרופורציות קופה ייחודיות. גריל כליה BMW אנכי בולט, עוקב אחר המסורת של קופרות BMW האגדיות ומשקף את דרישת האוויר הקירור הגבוה של המנוע. גרפיקה של חלון צד מתוח, כתפיים מפוסלות בעוצמה וקו גג זורם משדרות אתלטיות ואלגנטיות ספורטיבית.
פנסי LED סטנדרטיים עם קווי מתאר דקים במיוחד. פנסי LED אדפטיביים עם מנורת לייזר BMW זמינים כאופציה. נורות LED אחוריות כהות ומסוגננות עם פסי תאורה בצורת L המושכים את העין.
קווי עיצוב וציוד עם התמקדות ברורה בדינמיקת נהיגה. דגם M Sport זמין כחלופה למפרט הסטנדרטי. ניתן להשיג גם: חבילת M Sport Pro הכוללת תיבת הילוכים Steptronic ספורט עם שמונה הילוכים, גלגלי סגסוגת קלה M בגודל 19 אינץ 'ופסקול ספורטיבי לחלל הפנים. מבחר נרחב של חלקי ביצועים M זמינים מהשקת BMW סדרה 4 החדשה.
עיצוב פנים חדש שבמרכזו חווית נהיגה ספורטיבית. עיצוב תא טייס ממוקד נהג, קיבוץ תצוגה חדש עם תצוגת בקרה של עד 10.25 אינץ 'ואשכול מכשירים דיגיטלי לחלוטין בגודל 12.3 אינץ'. לוח בקרה עם עיצוב איכותי על הקונסולה המרכזית, הגה מעור ספורט חדש ומושבי ספורט חדשים שפותחו כסטנדרט, רפידות ברך על הקונסולה המרכזית אופציונליות. שני מושבים מאחור עם אופי מושב אישי מוגדר.
נוחות אקוסטית ותרמית משופרת באופן משמעותי בהשוואה לדגם הקודם. שמשה קדמית עם זכוכית אקוסטית ובקרת אקלים אוטומטית חדשה עם שלושה אזורים המותקנת כסטנדרט; גג זכוכית הטיה / הזזה עם משטח שקוף המוארך באורך 24 מילימטרים; תאורת סביבה עם שטיח אור ברוך הבא, מערכת רמקולים Hi-Fi וחימום עזר הנשלט על ידי סמארטפון או מפתח תצוגה של BMW זמינים כאופציות.
מגוון רחב יותר באופן משמעותי של מערכות סיוע לנהג מאשר לדגם הקודם. אזהרת התנגשות קדמית עם קלט בלם ואזהרת סטייה מנתיב עם החזרת נתיב באמצעות סיוע בהיגוי הם כעת סטנדרטיים, כמו גם מידע על הגבלת מהירות. עוזר נהיגה אופציונלי אופציונלי כולל מאפיינים כגון עוזר היגוי ובקרת נתיב עם ניווט פעיל חדש והיווצרות אוטומטית של פונקציית נתיב חירום.
הדור החדש של BMW Head-Up Display מציע משטח הקרנה גדול יותר ב -70 אחוז. הדמיה תלת ממדית חדשנית של הסביבה באשכול הכלים הדיגיטליים מראה לנהג את הרכב וסביבתו

שיא רכב-רכבי יוקרה BMW החדשה

ארגונים, כמו גם מערכות סיוע מופעלות והפונקציות שהם יכולים להציע.
בקרת מרחק לחניה עם חיישנים קדמיים ואחוריים כסטנדרט. עוזר חניה אופציונלי עבור כניסה אוטומטית ויציאה ממקומות חניה כולל כעת עוזר רוורס. עוזר החניה פלוס מגיע גם עם נוף לפארק, תצוגת פנורמה, תצוגה תלת-ממדית עליונה ותצוגת 3D מרחוק. BMW Drive Recorder יוצר וידיאו באורך של עד 40 שניות בסביבת המכונית.
מערכת ההפעלה 7 של BMW מאפשרת מסכים בודדים ומותאמים אישית בתצוגת הבקרה ובאשכול המכשירים, וכן שימוש בעוזר האישי האישי של BMW. אינטראקציה אופטימלית בין נוסעי הרכב והמלווה הדיגיטלי באמצעות גרפיקה חדשה בתצוגת הבקרה. פעולה אינטואיטיבית ורב-מודאלית באמצעות צג הבקרה (בקרת מגע), בקר ה- iDrive, כפתורי ההגה, שליטה קולית ובקרת מחוות.
מערכת ניווט מפות מפות חדשה ומבוססת ענן כלולה כסטנדרט. חישוב מהיר ומדויק של המסלולים וזמני ההגעה, עדכון נתוני התנועה בזמן אמת במרווחי זמן תכופים, בחירה חופשית של מילים לבחירת יעדי ניווט.
שילוב סטנדרטי של סמארטפונים עם Apple CarPlay וכעת גם אנדרואיד אוטומטי, קישוריות אלחוטית באמצעות WiFi; ניתן להציג מידע בתצוגת הבקרה, באשכול המכשירים ובתצוגת ה- Head-Up האופציונלית. שדרוג תוכנה מרחוק מאפשר שילוב מהאוויר של פונקציות רכב משופרות ושירותים דיגיטליים חדשים ברכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

למעלה
דילוג לתוכן