פיאט 500 החשמלית

פיאט 500 החשמלית

פיאט 500E החדשה היא מכונית ענקית עבור יצרנית הרכבים בטורינו. לא במונחים פיזיים כמובן – באורך של בקושי 3.6 מטרים היא עדיין אחת המכוניות החדשות הקטנות ביותר על הכביש – אבל היא כן מייצגת מחויבות של פיאט 500 כלפי חשמול.

פיאט 500 החשמלית
פיאט 500 החשמלית

העובדה שדגם הדור השלישי החדש יהיה EV בלבד פירושה שהמכונית העירונית הקטנה הזו נתונה ללחץ מתמיד להצליח. עם 118 כוחות סוס אין מצב שלא תרגישו עוצמה כאשר החברה מצהירה על 0-100 ב-9 שניות!

היכנס פנימה ל-פיאט 500 החשמלית ותמצא תא נוסעים שעוצב מחדש עם בקונסולה המרכזית ובכרטיסי הדלת. כאשר מחברים את כל התוספות יחדיו הוא מרגיש קל ואוורירי. כך לפחות מלפנים – המושבים האחוריים קצת צפופים.

פיאט 500 החשמלית
פיאט 500 החשמלית בנתניה

גם תא המטען קטן, אם כי נפח ה-185 ליטר עדיין גדול יותר מהמתחרים. עדיין יש הרבה כפתורים פיזיים – כולל כאלה שפותחים את הדלת. התא הנוסף מלפנים על הדגם הישן מתורגם גם לתנוחת נהיגה גבוהה עם ראות מרשימה. כל אלה מוכיחים, פיאט 500 היא מתכון מנצח!

עם המשקל הנוסף של הסוללה והישיבה על גלגלי 17 אינץ' אופציונליים, הנסיעה ב- פיאט 500E למכירה מאוד נוחה ומפנקת בעיקר בזכות האבזור העשיר והכוח החשמלי שמתפרץ.

במהירויות בכביש המהיר הנסיעה אכן מתייצבת, ונותנת ל- פיאט 500E למכירה יכולת לספוג נסיעות ארוכות יותר.

פיאט 500 החשמלית למכירה בנתניה

לסיכום, לאורך השנים היו לא מעט סטיגמות על פיאט 500, אך השנה אין ספק שהם ניפצו אותן בעזרת המעבר לחשמל ואיבזור מאוד מפנק ועשיר. ניתן להגיד זאת ללא ספק כי פיאט יצרה כאן מתכון מנצח!

מעוניינים בפיאט 500 החשמלית? רק בשיא רכב – סוכנות רכבי יוקרה, תוכלו למצוא את  רכבי היוקרה המובילים בתנאי מימון משתלמים ונוחים והכי חשוב, בשירות שנותן לכם הרגשה של בית.שיא רכב – לקנות רכב ממשפחה!

למעלה
דילוג לתוכן