וולוו XC60 2022

וולוו XC60 2022

נקודת המבט השוודית הייחודית של וולוו ניכרת בכל אחד ממוצרי המותג, כולל המוכר המוביל שלו, רכב השטח האופנתי והמעוצב 2022 XC60. קווים נקיים ועיטורים בטוב טעם עוזרים ל-XC60 להגיע לפוזה מסוגננת בפקק בעוד שתא הנוסעים משמש כנווה מדבר יוקרתי מסכנות של הנסיעה המודרנית, ומרוויח זאת.

רכבי יוקרה בנתניה
רכבי יוקרה בנתניה

מערכות ההנעה של ה-T5 וה-T6 של ה-וולוו XC60 2022 הוצאו מההרכב השנה והוחלפו במערכות דומות הנקראות B5 ו-B6, שתיהן משתמשות במערכת היברידית של 48 וולט.

מערכת ההנעה ההיברידית הנכנסת ל-Plug-in T8 ממשיכה לשמש כמערכת ההנעה העליונה של ה-SUV, אך זוכה למארז סוללות גדול יותר המרחיב את טווח הנסיעה החשמלי של ה-SUV ל-35 מיילים.

וולוו מציעה שלוש מערכות הנעה שונות – B5, B6 ו-T8 – ב-XC60, כולן משודכות לתיבת שמונה הילוכים אוטומטית והנעה לכל הגלגלים. מתחת למכסה המנוע של XC60s הבסיסי עם תג B5 נמצא מנוע 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים מוגדש טורבו ומערכת היברידית 48 וולט המספקת 247 כוחות סוס.

סוכנות רכבי יוקרה
סוכנות רכבי יוקרה

מערכת ההנעה ההיברידית הנטענת T8 שואלת את המנוע של ה-B6 ומשדכת אותו עם סט מנועים חשמליים בסך כולל של 455 כוחות סוס בדגמי Recharge.

עם עיצוב פנים וחומרים עשירים המשקפים וולוו יקרות יותר, ה-XC60 הוא כמו לקבל את הקלאדקאקה שלך וגם לאכול אותה. הבקתה השקטה והנוחה מספקת גם אירוח בגודל מבוגרים בשתי השורות. קווים נקיים וחומרים איכותיים מוסיפים טעם סקנדינבי מובהק לתא הנוסעים של ה-XC60 – והיינו מצפים ללא פחות מוולוו מודרנית. יכולת סחיבת מטען הגונה מציבה את חבילת האמצע XC60 בין יריביו בבדיקות שלנו.

כשהמושבים האחוריים מקופלים, אנו מתאימים ל-20 מזוודות ידנו. אחסון המטען הפנימי מוגבל, ומכל שטח המטען הבלעדי הוא מהקטנים שמדדנו.

וולוו XC60 למכירה בנתניה
וולוו XC60 למכירה בנתניה

כל דגמי ה-וולוו XC60 2022 מגיעים עם תצוגת מידע בידור עם מסך מגע בגודל 9.0 אינץ' המריץ את ממשק התוכנה העדכני ביותר של וולוו המבוסס על גוגל. המערכת מספקת מספר אפשרויות התאמה אישית ומציעה בקרות קוליות באמצעות Google Assistant.

רק בשיא רכב תוכלו לקנות את דגמי וולוו המובילים ביותר בתאי מימון משתלמים, אחריות יצרן, תשלומים נוחים ושירות שמרגיש כמו בית! שיא רכב – לקנות רכב ממשפחה!

למעלה
דילוג לתוכן