ב.מ.וו I3 2022

ב.מ.וו I3 2022

עם המראה העכשווי הזה ותג כחול לבן מוכר, ה-BMW i3 מספקת חווית נהיגה מרתקת הרחק ממכוניות עירוניות קונבנציונליות יותר; רק הנסיעה האיתנה באמת נחשבת נגדו.

רכבי יוקרה בנתניה
רכבי יוקרה בנתניה

ולמרות שמערכת ההנעה החשמלית הזולה להפעלה של ה-ב.מ.וו I3 מרשימה, האריזה והעיצוב הופכים אותה לאחת המכוניות החשמליות הידידותיות והמושכות ביותר שתוכלו לקנות. זה אולי נראה יקר בהשוואה ליריבים, אבל זה בהחלט מרגיש כמו בחירת פרימיום.

קיימות שתי גרסאות של i3 זמינות: מכונית רגילה עם 168 כ"ס וה-i3s, דגם ספורטיבי יותר עם 181 כ"ס. ב.מ.וו כבר לא מוכרת דגמי 'מאריך טווח' היברידיים, שהשתמשו במנועי בנזין עם שלושה צילינדרים כדי לטעון את הסוללה תוך כדי תנועה.

סוכנות רכבי יוקרה
סוכנות רכבי יוקרה

ה-i3 היא חלק ממערך 'i' של BMW שכלל עד לא מזמן את דגמי ה-i8 קופה והרודסטר המדהימים, בעוד ה-BMW iX3 החדש הגיע בסוף 2020. דגמים כמו BMW i4 ו-BMW iX SUV נמצאים בקנה.

ה-BMW i3 עושה שימוש בעיצוב יסודי, בשיטות בנייה מתקדמות ובסיבי פחמן כדי לשמור על משקל מינימלי.

גם הסגנון רדיקלי, מה שבמקרה של ה-i3 אומר מרכב האצ'בק ייחודי עם עיצוב גלגלים בכל פינה. דלתות נוסע אחוריות עם צירים אחוריות מספקות גישה קלה יותר לחלק הפנימי המרווח של ארבעה מושבים.

סוכנות רכבי יוקרה בנתניה
סוכנות רכבי יוקרה בנתניה

מעבר לבחירה בין המכונית הרגילה ל-ב.מ.וו I3, אין רמות אבזור ככאלה. במקום זאת, ב.מ.וו מציעה מספר חבילות ואפשרויות, עם אפשרויות אבזור פנימיות ממוינות לשלושה 'עולמות': לופט, לודג' וסוויטה.

למעלה
דילוג לתוכן