בלוג- שיא רכב

הבלוג המיקצועי שלנו יתן לכם את כל המידע בתחום רכבי היוקרה

281I GC SPORT ב.מ.וו

281I GC SPORT ב.מ.וו

ב.מ.וו 218 I GC SPORT היא סדרה 2, אבל היא לא הנעה אחורית. השם שלה מסתיים ב-18i אבל אין לו מנוע 1.8 ליטר, והיא נקראת ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה כשבמציאות מדובר בסדאן ארבע דלתות עם גג משופע. על הנייר, קשה לראות היכן מתאים ה-ב.מ.וו 218 I GC SPORT בנתניה. במציאות היא מתחרה למרצדס בנץ […]

קרא עוד

מאזדה 3 ספיריט 2022

מאזדה 3 ספיריט 2022

בהינתן הבחירה בין מכונית סדאן להאצ'בק, ניקח את מאזדה 3 ספיריט. הקימורים המקסימים שלו והשבכה המוטה קדימה חותכים את העומס החזותי שנגרם על ידי סדאן קומפקטיות וקרוסאוברים אחרים. נעשו בחירות.ל-מאזדה 3 ספיריט יש פנים אטרקטיבי עם דרגת התאמה וגימור גבוהה, הרבה מעל דרגת השכר שלהן. למאזדה 3  ספיריט ועל 155 כ"ס inline-4 שלה; בכל מקרה […]

קרא עוד

מכירת רכב מיד ראשונה

מכירת רכב מיד ראשונה

רכב מיד ראשונה היא צעד גדול, אבל זה לא חייב להיות מרתיע. כך תוכל לחקור, לאתר, לתמחר ולנהל משא ומתן לרכישת המכונית החדשה שלך. הטכנולוגיה הניידת הופכת את הצעדים האלה לקלים מתמיד. כעת לגמרי אפשרי לקונה לקנות רכב מיד ראשונה כשהוא בתור בסופר או מחכה לאסוף את הילדים.

קרא עוד

BMW iX3 של שנת 2022 זוכה לרענון לאחר שנה אחת בלבד

BMW iX3 של שנת 2022 זוכה לרענון לאחר שנה אחת בלבד

ב.מ.וו iX3 חשפה גרסה מעודכנת של כלי הספורט החשמלי ב.מ.וו iX3, לאחר פחות משנה בשוק. הסיבה לעדכון כל כך מהיר היא שה- ב.מ.וו iX3 הגיע לראשונה למחזור המוצר של דגם ה- X3 הבסיסי, שאמור היה להתרענן באמצע המחזור בכל מקרה, כך שה- ב.מ.וו iX3 החדש יקבל מראה רענן יותר בתהליך. הגרסה המעודכנת תקבל הופעת בכורה רשמית ב- IAA של מינכן תוך מספר שבועות.

קרא עוד

רכבים פרטיים למכירה

רכבים פרטיים למכירה

בין אם אתה קונה או מוכר ‫רכבים פרטיים למכירה, עליך להקפיד להגיש את כל הניירת ולסגור את העסקה כראוי. בעוד שהחוקים המסדירים מכירת כלי רכב מנועים משתנים ממדינה למדינה, המתווה הכללי של העסקה דומה. לקבלת הצעדים הספציפיים, הקפד לפנות למחלקת כלי רכב מנויים ‫רכבים פרטיים למכירה.

קרא עוד

מכירת הרכב יד שניה

מכירת הרכב יד שניה

מכירת הרכב יד שניה
לפני מכירת הרכב, הרכב עובר תהליך מיון והשבחה של מכאניקה ופחחות וזאת על פי מכוני הבדיקה.

נציגינו ישמחו מוצר איתך קשר ולעודכן אותך בעסקאות מתאימות עבורך במחיר ובתנאים בלעדיים!

קרא עוד

למעלה
דילוג לתוכן